لیست بروزرسانی های سایت ساز وبزی

با وبزی به روز باشید:

انتخاب ترتیب نمایش محصولات در فروشگاه

از این پس می‌توانید ترتیب نمایش محصولات فروشگاه را علاوه بر فیلتر های پیشفرض، بصورت دستی نیز تعیین کنید. برای تنظیم ترتیب کلی محصولات در قسمت فروشگاه > کاتالوگ > محصولات روی آیکون «مرتب سازی» کلیک کنید. برای تنظیم ترتیب محصولات در هر دسته بندی نیز می‌توانید از بخش دسته‌ها اینکار را انجام دهید.

انتخاب تصویر برای روش پرداخت

برای افزودن یک تصویر برای «روش پرداخت» تعیین شده در تنظیمات فروشگاه، کافیست روی دکمه‌ی پیکربندی کلیک کنید و تصویر مورد نظرتان را آپلود یا از بین تصاویری که پیش تر بارگذاری کردید، انتخاب کنید.

بازگشت موجودی کالا در سفارشات پرداخت نشده

از این پس می‌توانید از تنظیمات فروشگاه > اطلاعات کسب و کار > سفارشات امکان بازگشت موجودی برای سفارشاتی که پرداخت آنها انجام نشده است را فعال نمایید. تا موجودی کالا(ها) به حالت قبل بازگردند.

ورود و بروزرسانی یکجای محصولات با اکسل | Impoart as Csv

از این پس می‌توانید محصولات فروشگاه را در قالب یک فایل اکسل با فرمت csv به صورت یکجا و یکباره وارد بکنید. بدین منظور کافیست روی آیکون Import  در بخش فروشگاه > کاتالوگدر پنل کاربری خود کلیک کنید تا باکسی برای شما نمایش داده شود که از طریق آن فایل خود را بارگذاری نمایید. همچنین می‌توانید از این طریق لیست محصولات خود را بروز کنید.

دریافت گزارشات سایت

برای کنترل و بررسی گزارشات سایت خود می‌توانید وارد پنل فروشگاه شوید و از تبِ سمت راست عبارت گزارشات را انتخاب کنید تا گزارشات سایت خود را به راحتی و با دسته بندی مناسب مشاهده کنید.

دریافت خروجی اکسل از محصولات و لیست مشتریان | Export as CSV

از این پس می‌توانید لیست کاملی از اطلاعات محصولات فروشگاه و مخاطبان و اعضای سایت خود را در قالب یک فایل اکسل با فرمت csv دانلود کنید. بدین منظور کافیست روی آیکون Export  در بخش فروشگاه > کاتالوگ، و یا قسمت مخاطبان در پنل کاربری خود کلیک کنید تا فایل خروجی شما دانلود شود.

نمایش یک رنج قیمت برای محصولات

در صورتی که برای یک محصول، ویژگی های مختلف و قیمت ها مختلفی بر اساس رنگ، حجم، سایز و ... تعیین کرده اید، از این پس می‌توانید به جای نمایش یک قیمت مشخص برای آن محصول در فروشگاه، یک محدوده یا رنج تعیین کنید و به نمایش بگذارید. به منظور فعال کردن این ویژگی می‌توانید از قسمت فروشگاه > تنظیمات > قیمت گذاری اقدام کنید.

مشتری شما می‌تواند پیش فاکتور را ببیند

با توجه به درخواست شما عزیزان این امکان درحال حاضر فعال شده است که مشتریان بعد از ثبت سفارش، در سبد خرید خود، می‌توانند پیش فاکتور را نیز با کلیک بر روی دکمه « پیش فاکتور » مشاهده کنند.

تعریف متن سفارشی توسط کاربر

درصورتی که شما فعالیتی دارید که نیازمند این است که از کاربر اطلاعاتی جهت ثبت سفارش را دریافت کنید می‌توانید این بخش را فعال کنید: برای مثال شما گلفروشی‌ای دارید که کاربر می‌تواند علاوه برگل کارتی را نیز برای گل خود سفارش دهد و شما نیاز دارید تا متن دلخواه کاربر و مشتری خود را روی کارت چاپ کنید... در این صورت می‌توانید این گزینه را فعال کنید.